Dropbox

Polecam wszystkim program/usługę Dropbox.

logodropboxTo pierwszy dysk internetowy, który po prostu jest wygodny. Umożliwia przechowywanie plików i synchronizację ich z wieloma komputerami, tabletami, a nawet telefonami komórkowymi. Dropbox to także bardzo wygodne udostępnianie plików znajomym. Jego obsługa jest banalnie prosta. Pliki, które chcemy synchronizować wystarczy trzymać w odpowiednim folderze. Program pozwala na przechowywanie różnych plików w Internecie (zdjęcia, filmy, MP3) i korzystanie z nich np w komputerze, tablecie czy telefonie. Synchronizacja jest bardzo prosta i wygodna.

Zapraszam do rejestracji na stronie internetowej:

>Link do rejestracji<


Opis:
"DropBox to ciekawa multiplatformowa aplikacja i usługa w jednym pozwalająca tworzyć kopie zapasowe danych na zewnętrznych serwerach.
Narzędzie ułatwia proces archiwizacji danych znajdujących się na komputerze, ich późniejszej synchronizacji oraz udostępniania online znajomym. W przypadku tego ostatniego procesu wystarczy uaktywnić opcję Share, oraz podać adresy mailowe, na które wysyłane są linki do plików. Ważnym aspektem aplikacji DropBox jest prostota obsługi (wystarczy dodać folder do synchronizacji z serwerem), synchronizacja danych z wieloma systemami jednocześnie, dostęp do plików z poziomu przeglądarki internetowej oraz bezpieczne wysyłanie plików poprzez protokół SSL i szyfrowanie AES-256."

Jeśli korzystacie z Dropboxa na Androidzie, mam dla Was dobrą wiadomość :-)
Dropbox jest jedną z najbardziej popularnych usług do przechowywania plików w chmurze. Oprócz desktopowych wersji producent pokusił się także o integrację ze smartfonami. Ostatnia aktualizacja tej aplikacji wprowadza funkcję, na którą pewnie wielu z Was czekało – automatyczne przesyłanie zrobionych zdjęć telefonem komórkowym. Z tej funkcji z pewnością skorzysta wielu użytkowników. Od teraz zrobione zdjęcie automatycznie powędruje na dysk użytkownika. Dotychczas trzeba było robić to ręcznie, więc z pewnością jest to spore udogodnienie. Dropbox pomyślał również o pakiecie danych. Do wyboru są dwie opcje: przesyłanie tylko przez WiFi bądź przez WiFi i sieć komórkową. To drugie rozwiązanie polecam tym, którzy nie przejmują się, ile megabajtów pozostało im w pakiecie

Losowe zdjęcie z galerii

Zajrzyj tam:

 

 

Logowanie

Copyright © 2012. ZSiPO w Magnuszewie.