SPORTOWE OSIĄGNIĘCIA NASZEJ SZKOŁY!

sport 5Dnia 07.04.2016 roku w naszej szkole odbyły się gminne rozgrywki klas VI w piłkę nożną. Do turnieju przystąpili chłopcy z PSP Chmielew, PSP Magnuszew oraz PSP Rozniszew. Wszystkie drużyny rozegrały między sobą 10 minutowe mecze. Gra była pełna emocji. Każda z drużyn zaprezentowała się jak najlepiej mogła, jednak najlepsza okazała się drużyna z naszej szkoły, która zdobyła pierwsze miejsca. W skład jej wchodzili chłopcy: Mateusz Leszczyński, Damian Filipczak, Kacper Jasion, Kacper Koczyk, Krzysztof Szczyrek, Mateusz Wójcik, Igor Ciostek, Michał Kęsik oraz Kamil Jaworski. W tym samym składzie zaprezentowali naszą szkołę 16.04.2016 roku na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, gdzie po pokazaniu wielkiego zaangażowania zdobyli II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Podobnie jak chłopcy z klas VI mecze rozegrali też chłopcy z klas V. Mieli oni przed sobą taką samą ilość meczy. Ich umiejętności okazały się lepsze od przeciwników, zatem I miejsce powędrowało do nich. W skład tej drużyny wchodzili chłopcy z klas V: Dawid Łapacz, Mateusz Osuchowski, Filip Piętka, Krystian Lach, Kamil Rybarczyk, Kamil Jaworski, Klaudiusz Chodura. Michał Kęsik, Maciej Wachnik i Adrian Kurzyński. Zakwalifikowali się oni na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej, gdzie reprezentując naszą gminę zajęli II miejsce.
biegiDnia 19 maja 2016 roku odbył się gminny czwórbój lekkoatletyczny. Przystąpili do niego uczniowie szkoły podstawowej z Magnuszewa, Rozniszewa i Chmielewa. Uczniowie mieli przed sobą kilka niełatwych dyscyplin: bieg na dystansie 60m, skok w dal z rozbiegu, rzut piłeczką palantową. Podsumowując wyniki ukazują się następująco: I miejsce - Igor Ciostek, II miejsce ex aequo Kacper Jasion i Kacper Koczyk oraz III miejsce Damian Filipczak i Żaneta Organiściak. Wszystkim bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!IMG 0295M

Od kilku lat w naszej szkole spotykamy się, aby rozegrać turniej gier i zabaw. Tak było i w tym roku, dnia 7 czerwca 2016 roku najmłodsi podopieczni naszej gminy, czyli dzieci z klas I-IV szkoły podstawowej w Magnuszewie, Chmielewie i Rozniszewie zawzięcie walczyli o awans do zawodów powiatowych. Po wielu konkurencjach takich jak: bieg, kozłowanie piłki, tor przeszkód I miejsce powędrowało do uczniów naszej szkoły. Będą oni reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych. Trzymamy kciuki!

Oliwia Szaraniec

Losowe zdjęcie z galerii

Logowanie

Copyright © 2012. ZSiPO w Magnuszewie.