MINI EURO 2015

IMG 3524mW dniu 22.05.2015r. odbyły się półfinałowe rozgrywki w mini piłkę nożną dzieci klas I-III. Było to już czwarte spotkanie w ramach turnieju „Mini Euro”.
W spotkaniu tym uczestniczyli „piłkarze” ze wszystkich szkół naszej gminy. Gra była bardzo emocjonująca. Dzieci z wielkim zaangażowaniem strzelały gole i broniły swoich bramek. Uczestnicy turnieju skorzystali ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Dyrekcję Szkoły. Przy dźwiękach skocznej muzyki wszyscy doskonale się bawili. Każde dziecko mogło skorzystać z prezentacji pokazu I pomocy przedmedycznej w wykonaniu starszych kolegów naszej szkoły.


W wyniku zaciętej rywalizacji zwyciężyły kolejno: PSP w Rozniszewie, PSP w Chmielewie, PSP w Magnuszewie i PSP w Przydworzycach.
Wszyscy zawodnicy zostali uhonorowani medalami wręczonymi przez p. Dyrektor ZSiPO w Magnuszewie.
W finałowym turnieju, który odbył się 31.05.2015r. gminę reprezentowały drużyny dzieci z Rozniszewa i z Chmielewa.
DO ZOBACZENIA ZA ROK!!!

M. Kusio, B. Kowalczyk-Pawlak

Losowe zdjęcie z galerii

Logowanie

Copyright © 2012. ZSiPO w Magnuszewie.