WIZYTA WAŻNEGO GOŚCIA

IMG 2522mW czwartek 07.05.2015r. w naszej szkole panowało wielkie poruszenie.
Sala gimnastyczna Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych "wypełniła się po brzegi”! Każdy uczeń z niecierpliwością oczekiwał przybycia wielkiego sportowca. Około godziny 9.00 w naszych progach powitaliśmy p. Jakuba Wachnika. Jest on zawodnikiem klubu Czarni Radom.
Z
aproszony gość opowiadał o sobie, swoim dzieciństwie, zamiłowaniu do sportu. Mówił o rozwijaniu swojej pasji i dążeniu do osiągnięcia wymarzonego celu bez względu na trudności jakie można napotkać.
Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali gościa, a następnie zaczęli zadawać pytania. Było ich mnóstwo.
IMG 2604mSpotkanie zakończone zostało rozegraniem krótkiego meczu w piłkę siatkową, podczas którego pan Jakub zaprezentował swoje umiejętności.

Wizyta gościa dobiegła końca… Siatkarz podziękował wszystkim za zaproszenie i na ręce Pani Dyrektor Szkoły złożył drobne upominki klubowe.

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

B. Kowalczyk-Pawlak, M. Kusio