Zawody

img 6924 20140424 1643683735mNiedawno w naszej szkole odbyły się zawody w piłkę nożną. W składzie chłopcy: kapitan - Daniel Janicki, bramkarze - Grzegorz Seremak i Adrian Przybyła, zawodnicy - Grzegorz Grzybowski, Jarek Nowak, Arek Michalski, Ernest Zieliński, rezerwowi - Hubert Buczek, Krystian Giezek, Paweł Piętka, Dominik Michalczyk, Dawid Sadurski, trener - Andrzej Marek.

Aby zmierzyć się z chłopcami do ZSIPO w Magnuszewie przyjechali uczniowie ze szkoły w Mniszewie. Obydwie drużyny godnie reprezentowały swoje szkoły. Mecz rozegrany między nimi zakończył się ogromnym sukcesem naszych zawodników, ponieważ wynik końcowy wynosił aż 8:0!

Kilka dni później dzięki wygranej z Mniszewem nasza drużyna wyjechała do Głowaczowa w celu rozegrania dwóch kolejnych meczy z zawodnikami z Głowaczowa i Świerży Górnych. Po rzutach karnych i brawurowej obronie naszego bramkarza - Grzegorza Seremaka nasi chłopcy wygrali 3:1. Te trzy mecze z pozoru błahe, dostarczyły wszystkim wiele emocji i wrażeń. Mamy nadzieję, że nasza drużyna piłkarska odniesie jeszcze wiele sukcesów sportowych.

Weronika Marchewka kl. IIa
Zuzanna Arciszewska kl. IIa