KONKURS "NAJŁADNIEJSZA PISANKA WIELKANOCNA"

IMG 6927mPrzed nami najbardziej radosne i wiosenne Święta Wielkanocne. Nieodłącznym elementem wielkanocnego stołu jest jajko symbolizujące rodzące się życie oraz nadzieję. Tradycją stało się zdobienie jajek. Mały Samorząd Uczniowski zorganizował wśród uczniów klas I- III konkurs na „Najładniejszą Pisankę Wielkanocną". Uczniowie bardzo aktywnie wzięli udział w konkursie. Prace były bardzo piękne i kolorowe. Jury przy ocenie prac brało pod uwagę pomysłowość, bogactwo i różnorodność zastosowanych materiałów oraz estetykę wykonania.

Uczniowie, którzy otrzymali dyplomy za udział w konkursie to: Julianna Balcerzak kl. III b, Patrycja Kuźma kl. III b, Julia Janczewska kl. III b, Kamil Jaworski kl. III b, Sandra Jaworska kl. III b, Natalia Markwat kl. III b, Paulina Pogoda kl. III b, Aleksandra Kocyk kl. III b, Maciej Wachnik kl. III b, Joanna Góraj kl. I b, Jakub Witek kl. I b, Amelia Jędra kl. I b, Oliwia Supeł kl. I b, Patrycja Janisiewicz kl. I b, Jakub Czaplarski kl. I b, Weronika Tarczyńska kl.II a, Zuzanna Janowska kl. II a,Grzegorz Grabowski kl. II a, Aleksandra Kurek kl. II a, Kacper świerczyński kl. II a, Aleksandra Antoniak kl. II a, Dawid Król kl. II a, Julia Figlewicz kl. II a, Olga Matysiak kl. II a, Patrycja Mendrek kl. II a, Kaja Kurzepa kl. II a, Antoni Szastak kl. II a, Joanna Hodyra kl. II a, Oliwia Pracz kl. II a, Wiktoria Witek kl. II a, Wojciech Świerczyński kl. II a, Karolina Koniarczyk kl.II a , Zuzanna Kucharska kl. II b, Kacper Kucharski kl. II b, Arkadiusz Witkowski kl. II b, Magdalena Janisiewicz kl. II b, Sebastian Koczyk kl. II b, Hubert Koczyk kl. II b, Krzysztof Witkowski kl. II b, Dominik Narojczyk kl. II b, Jakub Wojtas kl. II b, Filip Sikora kl. II b, Kamil Rybarczyk kl. III a, Filip Piętka kl. III a, Szymon Witkowski kl. III a, Klaudia Skwira kl. III a, Dawid Łapacz kl. III a , Katarzyna Lubaszko kl. III a, Natalia Leszczyńska kl. III a, Wiktoria Kopeć kl. I a, Katarzyna Krawczyk kl. I a, Paulina Leszczyńska kl. I a, Jakub Wojtas kl. I a, Dawid Szczepański kl. I a, Klaudia Szczepańska kl. I a, Daniel Szczepański kl. I a, Julia Wojtas kl. I a, Klaudia Rosińska kl. I a, Zofia Kocyk kl. I a, Julia Gwardys kl. I a, Weronika Gabler kl. I a, Amelia Szczudlińska kl. I a, Klaudia Rosińska kl. I a, Arkadiusz Leszczyński kl. I a.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Mały Samorząd Uczniowski.