Turniej Piłkarski Tymbark 2014

tymbark-291x300Blisko stu uczestników w eliminacjach dziecięcego turnieju mini-piłki nożnej organizowanego pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej rozegrało rundę rejonową w ramach akcji sportowej „Z podwórka na stadion". Młodzi zawodnicy reprezentowali gminy: Magnuszew, Grabów i Głowaczów. W wyniku bardzo wyrównanego poziomu gry i wyszkolenia wyłoniony został lider grupy. W rywalizacji turnieju brały udział dzieci z rocznika 2002. W kategorii chłopców do 12 lat nasi uczniowie zajęli II miejsce. W kategorii dziewcząt III miejsce. Do kolejnych rozgrywek zakwalifikowały się drużyny: chłopcy PSP Głowaczów i dziewczęta PSP Grabów. Na szczególną uwagę zasługuje gra naszego bramkarza Bartka Janczewskiego. Zawody odbyły się 12.03.2014 w PSP w Głowaczowie.

Naszą szkołę reprezentowali:

• Łukasz Skok VA