Choinka - Szkoła Podstawowa

choinka-SP CustomCo roku w naszej szkole podczas zabawy choinkowej przed tańcami odbywa się przedstawienie. Tegoroczne nosiło tytuł ,,O żabce, które miała marzenie". Przedstawienie to przygotowali uczniowie klas drugich wraz ze swoimi wychowawczyniami.
W sztuce wystąpiło, wiele ciekawych postaci: Smok ( Maciej Łapacz) , Wilk (Wojciech Świerczyński), Szewczyk Dratewka (Kamil Korcz) , Wąż (Kacper Drągowski), Motylki (Joanna Hodyra, Aleksandra Kurek, Weronika Petryka i Karolina Witek), Książę (Dominik Pulkowski), Rycerz (Dominik Narojczyk), Żabki (Magdalena Janisiewicz, Patrycja Mendrek, Patrycja Pucek i Wiktoria Witek) oraz Żabi Książę (Dawid Król). Prawie wszyscy pragnęli pomóc małej żabce – Dżeraldinie (Kaja Kurzepa), ale bez powodzenia. Gdy już wydawało się, że marzenie Dżeraldiny nigdy się nie spełni uczynne Krasnoludki (Julia Figlewicz, Julia Grądziel i Anastazja Żurek), odmieniły zły los i cała historia zakończyła się HAPPY END'EM.

Wspaniała gra małych aktorów, jak również przepiękne stroje, bardzo podobały się widzom. Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami i słodkimi upominkami, a poczynania młodych adeptów na scenie utrzymują nas w przekonaniu, że w naszej szkole rosną prawdziwi artyści i zapewne usłyszymy o nich jeszcze nie raz.

Małgorzata Marchewka, Dorota Główka

 

GALERIA ZDJĘĆ

Losowe zdjęcie z galerii

Logowanie

Copyright © 2012. ZSiPO w Magnuszewie.