Choinka - Gimnazjum

choinkaGIM CustomDnia 1 lutego 2014 w Publicznym Gimnazjum ZSiPO w Magnuszewie odbyła się choinka noworoczna. Podczas imprezy uczniowie klasy 2a w ramach projektu edukacyjnego wystawili sztukę na wesoło, pt. ,,Być jak Romcio i Julcia". W przygotowaniach wzięli udział wszyscy uczniowie klasy. Przedstawienie przygotowaliśmy pod kierownictwem pani Elżbiety Kwiatkowskiej i pani Doroty Mazur. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: przedstawiciel samorządu gminy Magnuszew Barbara Sobota, ksiądz kanonik Florian Rafałowki, siostra Ewa Maciąg, siostra Halina Bielak, pani dyrektor Regina Opałczyńska, wicedyrektorzy: pani Bożena Stańczyk i pan Andrzej Marek oraz całe grono pedagogiczne i pracownicy szkoły.

Nie mogło też zabraknąć naszych kochanych rodziców, którzy pomagali nam w przygotowaniach poczęstunku i strojów. W ramach projektu przygotowaliśmy scenariusz przedstawienia, scenografię oraz słodki poczęstunek dla zaproszonych gości. Mamy nadzieję, że liczna publiczność, która zapełniła wszystkie kąty sali gimnastycznej bawiła się bardzo dobrze. Mieliśmy zaszczyt zaprezentować nasz spektakl na VII Rozniszewskich Ostatkach Teatralnych. To jeszcze nie koniec, dostaliśmy propozycję ponownego wystawienia sztuki 4 marca 2014 w Gminnym Ośrodku Kultury w Magnuszewie. Dziękujemy!