WOŚP 2014

DSC09322m12 stycznia w Magnuszewie zagrała po raz kolejny Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Członkowie Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Liceum oraz harcerze pod opieką p. Agnieszki Kozłowskiej, p. Doroty Kurek-Kulasińskiej, p. Agnieszki Kreczmańskiej, p. Ewy Stopki i p. Marka Kozłowskiego z ogromnym poświęceniem, nie zważając na deszcz, wiatr, przemarznięci, od wczesnych godzin (7.30) zbierali pieniądze do puszek aby wspomóc potrzebujących i chorych. Mieszkańcy okolicznych miejscowości okazali się szczególnie hojni i zapełnili puszki po brzegi.
Uczniowie ZSiPO łącznie zebrali 3320,86zł
Nieoceniona dla wolontariuszy była pomoc OSP. Strażacy udostępnili uczestnikom akcji swoje pomieszczenia, gdzie w przerwach uczniowie mogli się ogrzać, wypić herbatę i posilić się. Za co bardzo im dziękujemy.

W przedsięwzięciu uczestniczyli:
Oliwia Szaraniec