Bożonarodzeniowy kiermasz

swiateczny misW okresie przedświątecznym w naszej szkole już tradycyjnie odbył się przedświąteczny kiermasz bożonarodzeniowy. Cieszy się on coraz większym zaangażowaniem uczniów oraz zainteresowaniem rodziców. Uczniowie sprzedawali wyroby wykonane własnoręcznie, których różnorodność i pomysłowość były wprost zadziwiające. Znalazły się wśród nich stroiki, ozdoby choinkowe, aniołki, witraże, szopki. Wszystkie łasuchy natomiast mogły rozkoszować podniebienie wspaniałymi piernikami cudownie ozdobionymi przez uczniów i nauczycieli naszej placówki.
Świąteczne dekoracje, kolędy i zakupy wprowadziły wszystkich uczestników kiermaszu w magiczny przedświąteczny nastrój.
Samorząd Szkolny podliczył pieniążki zebrane podczas kiermaszu, zebrana kwota to: 2370,88 PLN.
Dochód uzyskany ze sprzedaży świątecznych wyrobów został w całości przekazany na rzecz najbardziej potrzebujących z naszej szkoły.
Wszystkim uczestniczącym w kiermaszu świątecznym serdecznie dziękujemy !!!

Losowe zdjęcie z galerii

Logowanie

Copyright © 2012. ZSiPO w Magnuszewie.