I Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

IMG 5322mW czasie mikołajkowego szaleństwa zakupów prezentów i obdarowywania się słodyczami w naszej szkole zorganizowany został I Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej, który oprócz spalenia zbędnych kalorii miał na celu zwiększenie zainteresowania się tą piękną dyscypliną sportu jaką jest piłka siatkowa. Okazało się jednak, że nie trzeba długo namawiać naszej młodzieży do współzawodnictwa i walki w sporcie. Rozgrywki cieszyły się ogromna popularnością. W wyniku rozgrywek i doboru zawodników do poszczególnych meczy międzyklasowych i międzyoddziałowych wyłoniła się spora grupa uczniów z bardzo dobrymi predyspozycjami do tej popularnej gry zespołowej.

Na szczególną uwagę zasługują tu uczniowie klas IA, IB i IIA, IIB, którzy reprezentują bardzo wyrównany poziom techniczny. Pozwala to mieć nadzieje na dobre wyniki w przyszłych rozgrywkach. Finał rozgrywek odbył się 6 grudnia właśnie w dzień Świętego Mikołaja, meczem pomiędzy reprezentacjami Publicznego Gimnazjum a Liceum Ogólnokształcącego. Rywalizacja zakończyła się zwycięstwem Publicznego Gimnazjum w Magnuszewie.

Skład drużyny Gimnazjum
Jarosław Nowak