Ślubowanie klas pierwszych

slubowanieklas1mDnia 5 listopada 2013 roku odbyło się ślubowanie klas pierwszych.
Dzieci odbyły podróż do Czterech Pór Roku, musiały tam wykazać się znajomością zasad ruchu drogowego, obowiązków ucznia, pracowitością oraz miały udowodnić, że potrafią śpiewać.
Następnie w obecności przedstawicieli Władz Gminy, Rady Rodziców, Dyrekcji Szkoły, wychowawców, nauczycieli, rodziców oraz całej społeczności szkolnej złożyły uroczyste ślubowanie na Sztandar Szkoły i zostali pasowani na uczniów PSP w Magnuszewie.

Po części oficjalnej dzieci otrzymały od zaproszonych gości upominki i słodkości oraz zakładki do książek od drugoklasistów.
Na zakończenie uroczystości wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Rodzice ufundowali również drzewka, które uczniowie następnego dnia zasadzili na terenie szkoły.

M. Szczygieł i R. Opalczyńska