Konkurs Plastyczny z Religii

Realizując program katechetyczno–duszpasterski „Wierzymy w Boga", uczniowie klas I-III szkoły podstawowej w Magnuszewie wzięli udział w Konkursie Plastycznym. Z pośród 120 prac przedstawiających wyznanie wiary w rodzinie etap szkolny wygrali uczniowie:
I miejsce z kl. I - Karolina Witek Ib,
I miejsce z kl. II - Katarzyna Lubaszko IIa,
I miejsce z kl. III - Igor Kacaliński IIIa.
Prace finalistów zostały przesłane do Wydziału Katechetycznego w Radomiu. Finał konkursu odbył się 17 maja 2013 r. Uczennica Karolina Witek z kl. Ib otrzymała wyróżnienie, dyplom i prezent za swoją prace. W swojej pracy Karolina przedstawiła Chrzest dziecka. Uczennicy towarzyszyli rodzice, którzy przeżywali radość z osiągnięć córki. Widzialnym znakiem konkursu jest wystawa prac plastycznych, którą można zwiedzać od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-13.00 w wydziale Katechetycznym ul. Malczewskiego 1 w Radomiu.