"RATUJMY I UCZMY SIĘ RATOWAC" – projekt edukacyjny

PCK zdjęcie2013 CustomCzłonkowie Koła PCK (uczniowie Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Magnuszewie) wzięli udział w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy w Kozienicach. Drużyna ze szkoły podstawowej (Maria Narojczyk, Klaudia Wachnik, Martyna Puzianowska, Weronika Drągowska, Dominik Sikora) zajęła 2. miejsce. Jesteśmy pewni, że w kolejnych latach będą godnie reprezentować nasza szkołę. Natomiast zespół z gimnazjum (Emilia Wachnik, Anna Basiewicz, Sylwia Kowalczyk, Izabela Korczak, Ilona Śliz) uplasował się na 4. pozycji.
W ubiegłych latach gimnazjaliści zajmowali czołowe miejsca, jednak tym roku zabrakło trochę szczęścia. Zdobyte umiejętności uczniowie wykorzystali w przeprowadzeniu warsztatów Pierwszej Pomocy w Przedszkolu i Oddziałach Rocznego Przygotowania w naszej szkole. W projekcie uczniom pomagały opiekunki koła p. Alicja Purtak i p. Marzena Tłuścik, pielęgniarka szkolna p. Danuta Amerek oraz wychowawczynie przedszkolaków (p. Grażyna Krześniak, p. Bożena Stępień, p. Agnieszka Kozłowska, p. Marta Basiewicz, p. Małgorzata Szczygieł).

Uczennice kl. III gim.
Emilia Wachnik
Sylwia Kowalczyk
Fot. Anna Nowczyk

Galeria zdjęć

Losowe zdjęcie z galerii

Logowanie

Copyright © 2012. ZSiPO w Magnuszewie.