Spotkanie z policjantem

IMG 2813m08.05.2013r.
W tym dniu do Samorządowego Przedszkola w Magnuszewie, przyjechali Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach z wydziału Ruchu Drogowego. Panowie policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie na drodze, podczas spacerów, wycieczek i wyjazdów. Dzieci odpowiadały na pytania- w jakich miejscach wolno przechodzić przez jezdnie, na jakim świetle można, a na jakim nie. Jak właściwie podróżować samochodem. Ponadto przedszkolaki zobaczyły mundur służbowy policjanta ruchu drogowego z całym wyposażeniem. Dzieci były tym spotkaniem bardzo zainteresowane. Na zakończenie były podziękowania, pamiątkowe zdjęcie. Panowie policjanci obiecali dzieciom, że w nowym roku szkolnym znów odwiedzą przedszkole i przyniosą nową porcję wiadomości.

Grażyna Krześniak
Bożena Stępień