Szkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii rozstrzygnięty!

Dnia 15.05. 2013r. w ZSiPO w Magnuszewie odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii, który miał na celu popularyzowanie znajomości zasad poprawnej pisowni oraz rozwijanie dbałości o kulturę języka polskiego. W konkursie wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Uczestnicy najpierw zmierzyli się z tekstem dyktanda, a następnie musieli wykazać się znajomością zasad ortograficznych. Po sprawdzeniu prac i podliczeniu punktów klasyfikacja w szkole podstawowej przedstawia się następująco:
1. Patrycja Witek kl. VIb
2. Natalia Szczudlińska kl. IVa
3. Wiktoria Okrutna kl. VIa.
W gimnazjum, ze względu na wyrównany poziom prac, konieczne okazało się przeprowadzenie II etapu konkursu. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:
1. Aneta Czajkowska kl. IIb
2. Paulina Grzybowska kl. IIIa
3. Klaudia Błachnio kl. IIa.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przygotowanie się do konkursu, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Komisja konkursowa:
Renata Maciejowska–Zych